Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza

Gabriela Narutowicza 57
64-100 Leszno
woj. wielkopolskie

  • 243

    uczniów

  • 43

    nauczycieli

W działaniach związanych
z bezpieczeństwem cyfrowym w naszej
szkole wzięło udział:

0

uczniów

0

nauczycieli

0

rodziców

Nasza szkoła jest czysta, kolorowa i wesoła. Mamy znakomite warunki do nauki i zabawy, sportu i zajęć pozalekcyjnych.

Dysponujemy dużym terenem wokół szkoły.  Mamy boisko do piłki nożnej, teren trawiasty na bezpieczne gry i zabawy ruchowe w czasie przerw.

Każdego roku uczniowie naszej szkoły spotykają się z marynarzami z zaprzyjaźnionej jednostki Marynarki Wojennej w Świnoujściu. Pierwszy raz w październiku z okazji Pasowania na Ucznia oraz drugi raz w maju z okazji Święta Szkoły.

Prężnie działający Samorząd Uczniowski reprezentuje interesy uczniów wobec dyrekcji szkoły i nauczycieli.

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym od 25 maja rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) - Prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies.

Klikając "Przejdź do strony" lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

W związku z powyższym, w Polityce prywatności znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z siedzibą w Tarnowie, ul. Krakowska 11a oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać.
Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja