• OPUBLIKOWANO
  • 09 lutego 2018

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W dniu 6 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Na ta okazje uczniowie pod opieką  nauczycielek: Małgorzaty Siwińskiej oraz Anety Augustyniak stworzyli wystawę dotyczącą bezpiecznego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych.

Dzień Bezpiecznego Internetu rozpoczyna cykl spotkań i warsztatów poruszających szeroko pojęte bezpieczeństwo w Internecie i mediach społecznościowych.

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do projektu Cyfrowobezpieczni.pl, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji uczniów, nauczycieli i rodziców  w zakresie bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu.

Galeria zdjęć
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.
  • AUTOR ZDJĘĆ

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym od 25 maja rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) - Prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies.

Klikając "Przejdź do strony" lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

W związku z powyższym, w Polityce prywatności znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z siedzibą w Tarnowie, ul. Krakowska 11a oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać.
Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja