Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole
  • OPUBLIKOWANO
  • 11 kwietnia 2018

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole obchodzony był 16 lutego 2018 r  pod hasłem  tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

W ramach tego przedsięwzięcia każda klasa podjęła aktywność związaną z przypomnieniem zasad bezpiecznego korzystania z zasobów sieciowych. W  ramach DBI w naszej szkole został przeprowadzony konkurs graficzny w Paincie „Bezpieczny Internet widziany okiem ucznia”   oraz  zajęcia edukacyjne dla uczniów o tematyce cyberprzemocy i bezpiecznym poruszaniu się w Internecie.

 Ponadto uczniowie wykonali gazetki ścienne w salach  poświęcone problematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci oraz informacje o cyberprzemocy. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, quizy, rysowali komiksy i plakaty.

Tego dnia odbył się apel na którym uczniowie klasy V a i V b przedstawili sztukę pt. ”Bezpieczny w sieci”. W sztuce przedstawiono zarówno scenki w języku polskim jak i w języku angielskim

 

Pliki do pobrania:

Galeria zdjęć
DBI
DBI
DBI
DBI
DBI
DBI

Zasady prywatności cookies

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.