Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole
  • OPUBLIKOWANO
  • 11 kwietnia 2018

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole obchodzony był 16 lutego 2018 r  pod hasłem  tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

W ramach tego przedsięwzięcia każda klasa podjęła aktywność związaną z przypomnieniem zasad bezpiecznego korzystania z zasobów sieciowych. W  ramach DBI w naszej szkole został przeprowadzony konkurs graficzny w Paincie „Bezpieczny Internet widziany okiem ucznia”   oraz  zajęcia edukacyjne dla uczniów o tematyce cyberprzemocy i bezpiecznym poruszaniu się w Internecie.

 Ponadto uczniowie wykonali gazetki ścienne w salach  poświęcone problematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci oraz informacje o cyberprzemocy. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, quizy, rysowali komiksy i plakaty.

Tego dnia odbył się apel na którym uczniowie klasy V a i V b przedstawili sztukę pt. ”Bezpieczny w sieci”. W sztuce przedstawiono zarówno scenki w języku polskim jak i w języku angielskim

 

Pliki do pobrania:

Galeria zdjęć
DBI
DBI
DBI
DBI
DBI
DBI

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym od 25 maja rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) - Prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies.

Klikając "Przejdź do strony" lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

W związku z powyższym, w Polityce prywatności znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z siedzibą w Tarnowie, ul. Krakowska 11a oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać.
Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja