• OPUBLIKOWANO
  • 08 stycznia 2018

Andrzejkowa akcja hasłowania

 Jako uczestnicy ogólnopolskiego projektu CYFROWOBEZPIECZNI  realizujemy zadania mające na celu  poszerzenie wiedzy i świadomości uczniów na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Podczas imprezy ogólnoszkolnej jaką były Andrzejki w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję hasłowania ścianki CYBERBEZPIECZNI. W przedsięwzięci wzięło udział około trzystu uczniów naszej szkoły. Aby móc przejść do strefy wróżb andrzejkowych uczniowie musieli zasilić hasłem związanym z bezpieczeństwem w sieci ściankę CYBERBEZPIECZNI. Uczniowie chętnie i aktywnie wzięli udział w tym działaniu. Hasła były bardzo ciekawe i pomysłowe. Rodzice odwiedzający naszą imprezę chętnie je czytali. 

Zasady prywatności cookies

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.