• OPUBLIKOWANO
  • 05 marca 2018

Jeśli nie komórka to... "Warsztaty układania kostki Rubika"

Dnia 27 listopada 2017 r.  po raz pierwszy w naszej szkole odbył się pokaz połączony z warsztatami dotyczący układania kostek Rubika. Zaproszeni goście zaprezentowali pokaz swoich umiejętności na kostkach o różnych kształtach i wymiarach. Uczniowie chętnie sprawdzali swoje umiejętności pod okiem sprcjalistów. Układanie kostki Rubika na stałe zagościło do naszej szkoły - dla wielu uczniów jest to atrakcyjny sposób spędzania przerw. Jeśli nie komórka to... kostka Rubika!

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym od 25 maja rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) - Prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies.

Klikając "Przejdź do strony" lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

W związku z powyższym, w Polityce prywatności znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z siedzibą w Tarnowie, ul. Krakowska 11a oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać.
Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja