Szkoła Podstawowa Nr 35 w Toruniu im. Polskich Olimpijczyków

Krynicka 8
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

  • 365

    uczniów

  • 36

    nauczycieli

W działaniach związanych
z bezpieczeństwem cyfrowym w naszej
szkole wzięło udział:

0

uczniów

0

nauczycieli

0

rodziców

Szkoła Podstawowa Nr 35 jest placówką nowoczesną i dobrze wyposażoną. Naszą bazę stanowią przestronne sale lekcyjne wyposażone w tablice interaktywne, biblioteka wraz z czytelnią, klimatyzowana aula ze sceną, sala gimnastyczną, orlik oraz nowy park linowy z zewnętrzną siłownią. W naszej stołówce uczniowie mogą zjeść nie tylko obiad, ale też śniadania, które dzieci z klas 1 - 3 spożywają wspólnie z wychowawcami. Nasza świetlica czynna jest od godziny 7.00 do 16.30.

Uczniowie czują się w szkole bezpiecznie, bo znamy się wszyscy, nikt nie jest u nas anonimowy.

Posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną i ambitną kadrę nauczycieli i pracowników szkoły. Dbamy o jakość kształcenia. Od początku funkcjonowania zainicjowaliśmy działania, które mają wpływ na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Angażujemy się w projekty edukacyjne podnoszące jakość kształcenia oraz programy promujące zdrowy styl życia np. „Lepsza szkoła”, „Wielka Liga Czytelników”, "Swiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia", „Owoce i warzywa w szkole", „Szklanka mleka", „Trzymaj formę" itp. Aktywnie bierzemy udział w życiu sportowym Torunia, odnosząc znaczące sukcesy. W naszej szkole działają liczne koła zainteresowań:

- gazetka szkolna SPoko 35;

- koło teatralne „To be…”;

- Klub Bibliotekobywalców;

- Klub Gier Planszowych;

- Szkolne Koło Caritas;

- koła przedmiotowe (matematyczne, polonistyczne, przyrodnicze, języka angielskiego);

- koła artystyczne (muzyczne, plastyczne);

- kurs pierwszej pomocy „Ratowniczek”;

- SKS.

Nasza szkoła tętni życiem. Na stałe do kalendarza imprez szkolnych wpisały się działania typu:

- Dzień Humanisty,

- Szkolne Dni Naukowe,

- Koncert Kolęd.

W naszej szkole szlifujemy różnorodne talenty. Nasi uczniowie mogą poszczycić się sukcesami tytułami finalistów i laureatów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz w wielu międzyszkolnych konkursach np. wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Zawsze zielono, zawsze niebiesko", ”, I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Superfarmera itd.

Zasady prywatności cookies

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.