Galerie zdjęć

Event "Bezpieczni w sieci"

Event "Bezpieczni w sieci"
  • FOTOGRAFII
  • 22
  • OPUBLIKOWANO
  • 30 kwietnia 2018

 

Wręczenie 300 okolicznościowych folderów przez naszych uczniów podczas Eventu "Bezpieczni w sieci", który odbył się Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Dnia 6 marca  podczas  eventu - Bezpieczni w sieci w ramach Ogólnopolskiego projektu CYFROWOBEZPIECZNI „Bezpieczna szkoła cyfrowa”, nasi uczniowie pod kierunkiem nauczyciela informatyki Tomasza Truszkowskiego przygotowali folder okolicznościowy „Bezpieczeństwo w sieci” w liczbie 300 sztuk, który został wręczony wszystkim uczestnikom. Folder powstał jako jedno z zadań w Ogólnopolskim Konkursie Cyfrowobezpieczni, do którego nasza szkoła przystąpiła i realizuje go do kwietnia.  Organizatorem i koordynatorem Eventu była koleżanka Aneta Kaczyńska. Pozdrawiam. Tomasz Truszkowski.

Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"
Event "Bezpieczni w sieci"

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującym od 25 maja rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) - Prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies.

Klikając "Przejdź do strony" lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

W związku z powyższym, w Polityce prywatności znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z siedzibą w Tarnowie, ul. Krakowska 11a oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać.
Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja